سوالات متداول

سؤالات متداول پرسیده شده با پاسخ

سوالات متداول مشاوره روانشناسی سرو

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نتوانستید پاسخ خود را یافت کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

مهساچگونه میتوانم وقت مشاوره بگیرم ؟

برای گرفتن وقت مشاوره هم از طریق وب سایت سروهانا و هم از طریق شماره

021-22513148

021-22510832

تماس حاصل فرمایید همکاران ما در مجموعه شمارا راهنمایی خواهند کرد .

علیرضاچجوری از کارگاههای شما با خبر شوم ؟

سلام

می توانید از طریق صفحه ما در اینستا گرام به نشانی sarvehana@ او همچجنین در وبسایت ما از تاریخ و نحوه برگزاری کارگاهها و وبینارهای ما باخبر شوید

شادیشما کارگاههای تخصصی برای دانشجویان روانشناسی هم برگزار می کنید ؟

بله ما در بخش برگزارری کارگاه دردو حوزه فعالیت می کنیم .

1 کارگاههای عمومی برای عموم افراد برای بالا بردن سطح دانش عمومی روانشناسی

2 کارگاههای تخصصی برای درمانگران و دانشجویان رشته روانشناسی تحت عنوان دوره های تربیت درمانگر

برای اطلاع از دوره ها از طریق وبسایت و صفحه اینستاگرام سرو هانا با ما همراه باشید

محمدرضامن مدتی است که به دلیل مشکلاتی که برام پیش آمده دچار استرس شده ام ومنزوی شدم . دوست ندارم جایی برم کسی رو ببینم همش در خانه ام و از صحبت کردن با دوستان و آشنایان هم طفره میرم . به تازگی متوجه شدم که انجام بعضی کارهای روتین حالم رو بهتر می کنه اما بسیاری از آنها دیگران را اذیت می کنه می تونید به من بگید که مشکلم چیه و بهم کمک کنید .

سلام دوست عزیز

اینطور که به نظر می آید شما به دلیل یک سری از اتفاقات که گویا تاثیر زیادی برشما گذاشته است دچار اضطراب شدید و ترومایی رو پشت سر گذاشته اید . معمولا در چنین شرایطی ذهن ما برای فرار از فشار روانی پیش آمده دنبال راه حل می گردد . مانند ایجاد یک سری رفتارهای روتین ، آداب و رسوم روزانه ، تمییز کردن های مداوم ، نظم و ترتیب دادن و رفتارهای این چنینی دروحله او.ل به نظر می آید که بسیار خوب است و شما از استرس و فشار به طور موقت خلاص می شود . اما این گونه نیست . توصیه می کنم که حتمن به یک روانشناس مراجعه کنید و موضوع را به طور کامل باو درمیان بگذارید   از کمک حرفه ای لازم بهره بگیرید در صورت تمایل همکاران ما در مجموعه سرو هانا می توانند به شما کمک کنند .

ارسال سوال یا پیام …

سوال، پیشنهاد یا انتقادات خود را برای ما ارسال کنید